HPS Grand Prix

HEP HPS Grand Prix natjecanja u sezoni 2021/2022

 

...Od datumaDo datumaNaziv natjecanjaBazenTip natjecanjaDobne skupine
16. 10. 2021.17. 10. 2021.HEP HPS Grand Prix #1 - Jadran Grand Prix, Šibenik 25MitingSen Jun MlJ
13. 11. 2021.14. 11. 2021.HEP HPS Grand Prix #2 - Miting Mladost, Zagreb25MitingSen Jun MlJ
19. 03. 2022.20. 03. 2022.HEP HPS Grand Prix #3 - Victoria, Rijeka50MitingSen Jun MlJ
25. 06. 2022.26. 06. 2022.HEP HPS Grand Prix #4 - Zlatni Medvjed, Zagreb 50MitingSen Jun MlJ

 

Poredak juniorke

Pl.

Naziv

God

Bod

400m/800m/1500m slobodno

200m/400m mješovito

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

1

Hana Ivanković

2006.

2484

400m SLOBO

4:39.38

606

200m MJEŠO

2:23.28

682

200m PRSNO

2:44.77

601

200m LEĐNO

2:21.74

595

2

Dora Mihaljević

2005.

2301

400m SLOBO

4:38.64

591

200m MJEŠO

2:26.32

577

200m SLOBO

2:09.63

618

100m LEĐNO

1:08.47

515

3

Mila Košta

2006.

2171

400m SLOBO

4:42.43

586

200m MJEŠO

2:39.66

492

200m SLOBO

2:15.83

575

100m SLOBO

1:02.53

518

4

Ida Tušek

2005.

2129

400m SLOBO

4:47.31

539

200m MJEŠO

2:35.58

532

200m SLOBO

2:17.36

556

200m LEĐNO

2:29.96

502

5

Tina Saraga

2006.

2099

800m SLOBO

9:42.30

577

200m MJEŠO

2:39.85

491

200m PRSNO

2:52.16

527

100m PRSNO

1:20.56

504

6

Marta Radičević

2005.

1995

400m SLOBO

4:56.54

490

400m MJEŠO

5:36.37

496

200m SLOBO

2:16.61

565

200m PRSNO

3:02.29

444

7

Klara Tokić

2005.

1916

400m SLOBO

4:31.75

637

200m SLOBO

2:06.74

661

100m SLOBO

58.97

618

8

Lucija Ivanović

2005.

1791

200m MJEŠO

2:26.97

570

100m SLOBO

1:00.91

611

100m LEPTI

1:04.36

610

9

Lucija Kućan

2006.

1781

200m MJEŠO

2:28.70

610

200m SLOBO

2:11.08

640

200m LEPTI

2:30.34

531

Vanja Vrbanec

2005.

1781

200m MJEŠO

2:32.82

562

200m SLOBO

2:09.17

624

200m SLOBO

2:14.32

595

11

Marijeta Maričić

2006.

1714

200m MJEŠO

2:31.51

520

100m SLOBO

59.52

601

200m SLOBO

2:11.39

593

12

Lucija Pezelj

2005.

1692

200m MJEŠO

2:37.61

512

100m LEPTI

1:04.24

614

200m LEPTI

2:24.52

566

13

Marta Horvat

2006.

1683

200m MJEŠO

2:31.59

575

100m LEĐNO

1:09.62

565

200m LEĐNO

2:26.11

543

14

Ira Tušek

2005.

1657

200m MJEŠO

2:36.48

523

200m SLOBO

2:12.25

582

100m LEPTI

1:06.54

552

15

Lucija Grgurić

2006.

1605

200m MJEŠO

2:29.74

597

100m LEPTI

1:05.33

584

200m LEPTI

2:42.04

424

16

Mia Klasić

2005.

1491

400m SLOBO

5:00.12

489

200m SLOBO

2:17.31

520

100m SLOBO

1:04.06

482

17

Ela Cippico

2006.

1423

200m MJEŠO

2:43.24

416

100m LEĐNO

1:11.41

523

200m LEĐNO

2:31.76

484

18

Eva Olivera Marković

2006.

1385

200m MJEŠO

2:44.95

403

200m SLOBO

2:20.95

515

100m SLOBO

1:04.73

467

19

Lucija Klasić

2006.

1355

200m MJEŠO

2:41.44

430

200m SLOBO

2:20.87

481

100m SLOBO

1:05.84

444

20

Nika Tomić

2005.

1324

200m LEĐNO

2:15.75

677

100m LEĐNO

1:03.45

647

21

Gloria Galić

2005.

1289

100m SLOBO

59.63

652

200m SLOBO

2:11.27

637

22

Tina Čudina

2005.

1284

100m SLOBO

59.59

653

100m PRSNO

1:12.69

631

23

Matea Iveković

2006.

1269

400m SLOBO

4:37.78

616

100m LEĐNO

1:06.35

653

24

Lana Punek

2005.

1235

100m LEPTI

1:04.11

648

100m SLOBO

59.99

587

25

Nika Smuđa

2006.

1113

200m SLOBO

2:16.68

564

100m LEĐNO

1:10.28

549

26

Tonka Juras

2005.

1102

200m MJEŠO

2:55.54

370

100m PRSNO

1:29.39

369

200m PRSNO

3:14.94

363

27

Dora Đukić

2006.

1058

100m PRSNO

1:17.71

562

200m PRSNO

2:55.72

496

28

Antonia Šurković

2005.

1023

100m SLOBO

1:03.89

530

100m LEĐNO

1:09.48

493

29

Luna Grubišić

2006.

1011

800m SLOBO

11:11.83

363

100m LEPTI

1:17.52

349

100m LEPTI

1:22.92

299

30

Marija Kuman

2005.

984

100m LEĐNO

1:08.31

518

200m SLOBO

2:22.35

466

31

Magdalena Krstić

2006.

956

100m SLOBO

1:04.24

521

100m LEPTI

1:12.05

435

32

Mare Mladinov

2006.

858

200m SLOBO

2:25.77

434

200m LEĐNO

2:38.66

424

33

Mihaela Kramarić

2005.

719

100m SLOBO

1:12.24

366

100m PRSNO

1:28.18

353

34

Tea Jukić

2005.

0

 

Poredak ml. juniorke

Pl.

Naziv

God

Bod

400m/800m/1500m slobodno

200m/400m mješovito

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

1

Lana Dumančić

2007.

2381

400m SLOBO

4:30.51

646

400m MJEŠO

5:14.90

556

200m SLOBO

2:13.28

609

200m LEĐNO

2:23.78

570

2

Sara Marković

2008.

2258

800m SLOBO

9:43.01

555

400m MJEŠO

5:21.22

570

200m SLOBO

2:14.71

589

100m PRSNO

1:18.55

544

3

Anja Štark

2007.

2210

400m SLOBO

4:52.24

512

200m MJEŠO

2:31.72

518

100m PRSNO

1:13.44

612

200m PRSNO

2:42.43

568

4

Lucijana Lukšić

2007.

2203

400m SLOBO

4:20.22

726

200m SLOBO

2:04.06

755

200m LEĐNO

2:12.88

722

5

Ana Marinov

2007.

2157

400m SLOBO

4:51.11

535

200m MJEŠO

2:33.61

499

100m SLOBO

1:02.65

562

200m SLOBO

2:13.89

561

6

Kate Hribar

2008.

2113

400m SLOBO

4:47.10

540

400m MJEŠO

5:20.80

525

200m SLOBO

2:13.01

572

100m LEPTI

1:09.94

476

7

Mia Žerebni

2008.

2112

400m SLOBO

4:51.73

532

400m MJEŠO

5:28.84

488

200m SLOBO

2:15.38

581

100m PRSNO

1:20.21

511

8

Anabela Sorić

2008.

2096

400m SLOBO

4:50.34

540

200m MJEŠO

2:39.00

499

200m SLOBO

2:19.20

534

200m LEĐNO

2:33.07

523

9

Korina Klarić

2008.

2074

400m SLOBO

4:49.59

544

200m MJEŠO

2:38.53

503

200m SLOBO

2:19.31

533

100m SLOBO

1:03.53

494

10

Veronika Došen

2007.

2060

400m SLOBO

4:53.72

505

200m MJEŠO

2:36.31

525

200m SLOBO

2:15.43

542

100m SLOBO

1:03.80

488

11

Tia Batinić

2008.

2056

800m SLOBO

9:33.89

582

200m MJEŠO

2:42.56

466

200m SLOBO

2:16.22

532

100m LEPTI

1:09.92

476

12

Mia Hren

2007.

2044

400m SLOBO

4:31.15

663

200m SLOBO

2:04.40

699

200m SLOBO

2:08.32

682

13

Marta Sorić

2008.

2031

800m SLOBO

9:50.38

553

200m MJEŠO

2:34.32

492

100m SLOBO

1:05.16

499

200m SLOBO

2:23.60

487

14

Iva Savanović

2008.

2015

400m SLOBO

5:00.08

489

400m MJEŠO

5:30.66

522

200m LEĐNO

2:34.32

510

200m SLOBO

2:19.68

494

15

Gabriela Alajbeg

2008.

1990

800m SLOBO

9:45.55

548

400m MJEŠO

5:45.68

457

200m SLOBO

2:21.53

508

200m LEĐNO

2:32.53

477

16

Jana Bumber

2007.

1977

400m SLOBO

4:57.07

488

200m MJEŠO

2:46.78

432

100m LEPTI

1:08.55

530

200m LEPTI

2:30.72

527

17

Anja Mirilović

2007.

1940

800m SLOBO

9:46.42

546

200m MJEŠO

2:41.42

476

200m SLOBO

2:18.33

508

100m LEPTI

1:13.48

410

18

Rina Rogina

2007.

1932

400m SLOBO

5:03.06

474

200m MJEŠO

2:41.09

479

100m SLOBO

1:05.53

491

200m LEĐNO

2:36.58

488

19

Ema Jambrešić

2007.

1918

400m SLOBO

4:50.80

520

200m MJEŠO

2:47.22

429

200m SLOBO

2:18.83

503

100m SLOBO

1:04.79

466

20

Dunja Dekanić

2008.

1916

800m SLOBO

9:52.91

528

200m MJEŠO

2:38.02

508

200m LEPTI

2:37.25

464

200m PRSNO

3:00.25

416

21

Nola Antić

2007.

1913

400m SLOBO

5:00.47

487

200m MJEŠO

2:44.08

454

200m LEĐNO

2:34.87

505

200m SLOBO

2:22.32

467

22

Eva Resnik

2008.

1906

400m SLOBO

5:05.14

450

200m MJEŠO

2:40.01

489

100m PRSNO

1:21.22

492

200m SLOBO

2:21.53

475

23

Nina Krpina

2008.

1896

400m SLOBO

5:00.95

485

200m MJEŠO

2:46.19

437

100m SLOBO

1:05.12

500

200m SLOBO

2:21.57

474

24

Ellen Zaradić

2007.

1863

200m MJEŠO

2:32.38

566

100m PRSNO

1:11.88

652

200m PRSNO

2:35.67

645

25

Natalia Gošić

2008.

1836

400m SLOBO

5:01.00

484

200m MJEŠO

2:39.74

443

200m SLOBO

2:23.11

492

100m LEPTI

1:14.22

417

26

Ivona Borić

2008.

1806

400m SLOBO

5:02.42

462

400m MJEŠO

5:48.01

448

200m SLOBO

2:22.99

460

200m LEĐNO

2:42.57

436

27

Lea Sremac

2008.

1796

400m SLOBO

5:07.30

455

200m MJEŠO

2:46.73

432

100m SLOBO

1:06.70

465

200m SLOBO

2:27.99

444

28

Maša Manojlović

2007.

1742

400m SLOBO

5:03.91

471

200m MJEŠO

2:39.17

448

200m PRSNO

3:05.81

419

200m LEĐNO

2:46.73

404

29

Ana Paić

2008.

1671

400m SLOBO

5:13.25

430

200m MJEŠO

2:51.34

398

100m PRSNO

1:24.76

433

200m PRSNO

3:07.23

410

30

Mia Eterović

2008.

1668

400m SLOBO

5:06.59

444

200m MJEŠO

2:49.55

411

200m SLOBO

2:27.20

422

100m PRSNO

1:27.64

391

31

Rita Herceg

2007.

1665

200m MJEŠO

2:32.06

570

200m PRSNO

2:46.03

588

100m PRSNO

1:18.20

507

32

Pia Gerard

2008.

1603

200m MJEŠO

2:37.94

509

100m SLOBO

1:03.09

550

200m SLOBO

2:18.33

544

33

Eva Peić

2008.

1598

200m MJEŠO

2:34.50

490

200m SLOBO

2:14.15

557

100m SLOBO

1:01.29

551

34

Franka Babić

2008.

1535

400m SLOBO

4:53.03

508

200m SLOBO

2:15.84

537

100m SLOBO

1:03.71

490

35

Jana Pavalić

2007.

1527

100m LEPTI

59.16

786

200m SLOBO

2:02.00

741

36

Stela Haring

2007.

1497

200m MJEŠO

2:40.69

436

200m PRSNO

2:46.68

581

100m PRSNO

1:19.62

480

37

Ana Juras

2008.

1437

400m SLOBO

5:00.05

489

200m SLOBO

2:23.82

484

100m LEĐNO

1:14.32

464

38

Lana Senješ

2008.

1358

400m SLOBO

5:10.39

428

100m SLOBO

1:06.19

476

100m LEĐNO

1:14.87

454

39

Ivona Jurković

2008.

1356

400m SLOBO

4:56.69

490

200m SLOBO

2:19.47

496

200m LEĐNO

2:46.08

370

40

Helena Ivanović

2007.

1353

200m MJEŠO

2:39.05

449

200m LEĐNO

2:29.33

508

100m PRSNO

1:27.27

396

41

Brigita Jiruš

2008.

1312

200m MJEŠO

2:49.42

412

100m PRSNO

1:20.40

507

200m PRSNO

3:03.68

393

42

Eva Cikač

2007.

1302

200m MJEŠO

2:48.60

418

100m LEPTI

1:10.07

496

200m LEPTI

2:46.89

388

43

Ana Zaradić

2007.

1270

200m MJEŠO

2:44.71

448

100m SLOBO

1:07.65

446

100m PRSNO

1:28.79

376

44

Lori Šipek-Glavač

2008.

1260

400m SLOBO

5:15.40

407

100m SLOBO

1:06.40

433

200m LEĐNO

2:39.18

420

45

Leda Popović

2008.

1243

800m SLOBO

10:49.88

415

100m SLOBO

1:08.07

438

200m SLOBO

2:31.06

390

46

Ana Franić

2007.

1172

100m LEĐNO

1:08.52

593

200m LEĐNO

2:23.03

579

47

Meri Furdi

2007.

1170

100m SLOBO

1:01.40

597

200m SLOBO

2:12.94

573

48

Nora Stipanov

2007.

1155

200m MJEŠO

2:56.25

366

100m SLOBO

1:08.00

403

200m SLOBO

2:31.56

386

49

Ema Lebarović

2007.

1148

800m SLOBO

11:07.91

382

100m SLOBO

1:10.41

396

200m SLOBO

2:33.70

370

50

Leona Juriša

2007.

1134

200m SLOBO

2:16.04

572

100m LEĐNO

1:09.75

562

51

Nina Firi

2007.

1120

100m LEPTI

1:06.72

574

200m LEPTI

2:29.03

546

52

Marija Lucija Kozina

2007.

1114

200m SLOBO

2:11.84

587

100m SLOBO

1:02.21

527

53

Emma Horvat

2008.

1041

100m LEPTI

1:07.60

552

200m LEPTI

2:34.54

489

54

Pia Majnarić

2008.

1022

200m MJEŠO

3:04.51

319

100m SLOBO

1:11.88

372

200m SLOBO

2:43.21

331

55

Ani Kovačić

2007.

1004

200m PRSNO

2:53.53

515

100m PRSNO

1:19.12

489

56

Dora Balić

2008.

964

100m PRSNO

1:17.47

521

200m PRSNO

2:56.51

443

57

Petra Dedić

2007.

961

200m PRSNO

2:43.97

552

100m LEPTI

1:13.53

409

58

Nia Horvat

2008.

894

100m LEĐNO

1:15.01

452

100m SLOBO

1:05.94

442

59

Karla Sorić

2007.

730

200m SLOBO

2:32.99

376

100m SLOBO

1:11.02

354

 

Poredak juniori

Pl.

Naziv

God

Bod

400m/800m/1500m slobodno

200m/400m mješovito

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

1

Karlo Perčinić

2004.

2720

400m SLOBO

4:01.53

756

200m MJEŠO

2:10.63

591

200m SLOBO

1:50.15

734

100m SLOBO

52.15

639

2

Noa Kuman

2004.

2546

400m SLOBO

4:07.52

630

400m MJEŠO

4:38.10

674

200m SLOBO

1:54.79

648

200m PRSNO

2:22.88

594

3

Juraj Barčot

2005.

2508

400m SLOBO

4:09.03

690

200m MJEŠO

2:14.48

541

200m SLOBO

1:54.79

701

100m SLOBO

54.00

576

4

Duje Kojundžić

2004.

2326

400m SLOBO

4:11.91

598

200m MJEŠO

2:18.31

559

200m SLOBO

1:57.45

605

200m SLOBO

2:03.43

564

5

Mauro Bobanović

2005.

2282

400m SLOBO

4:18.16

619

400m MJEŠO

4:49.19

599

200m SLOBO

2:02.84

572

200m LEPTI

2:20.20

492

6

Vigo Munitić

2004.

2222

400m SLOBO

4:28.70

549

200m MJEŠO

2:25.60

479

100m SLOBO

55.20

613

200m SLOBO

2:02.21

581

7

Hrvoje Tomić

2005.

2174

400m SLOBO

4:00.72

685

100m SLOBO

51.55

753

200m SLOBO

1:52.95

736

8

Niko Janković

2004.

2135

400m SLOBO

4:01.38

679

200m SLOBO

1:48.65

765

100m SLOBO

50.82

691

9

Toni Slavica

2004.

2040

200m MJEŠO

2:06.48

732

200m PRSNO

2:18.15

658

100m PRSNO

1:04.18

650

10

Vito Lončarić

2005.

2034

400m SLOBO

4:09.72

684

100m SLOBO

53.39

678

200m SLOBO

1:56.40

672

11

Dalen Jahić

2005.

1948

1500m SLOB

17:59.15

525

400m MJEŠO

4:59.54

539

200m SLOBO

2:12.22

459

100m LEPTI

1:03.94

425

12

Bruno Živković

2005.

1934

400m MJEŠO

4:41.78

648

100m SLOBO

53.55

672

200m SLOBO

1:56.88

614

13

Mateo Milić

2005.

1885

400m SLOBO

4:23.68

521

200m MJEŠO

2:32.02

421

200m SLOBO

2:05.13

500

100m SLOBO

58.94

443

14

Tin Gnjatović

2004.

1861

200m MJEŠO

2:14.44

609

100m SLOBO

53.63

669

100m LEĐNO

1:02.06

583

15

Ivan Busatto

2004.

1766

1500m SLOB

16:37.28

614

100m SLOBO

56.14

583

200m SLOBO

2:03.03

569

16

Ivan Sičaja

2004.

1762

200m MJEŠO

2:32.81

415

200m LEĐNO

2:06.73

688

200m SLOBO

1:54.17

659

17

Igor Lukičić

2005.

1723

200m MJEŠO

2:20.42

535

100m SLOBO

53.31

599

200m SLOBO

1:58.49

589

18

Leon Pollak

2004.

1709

200m MJEŠO

2:11.64

577

100m SLOBO

54.20

570

100m LEPTI

58.24

562

19

Tin Mijatov

2004.

1692

200m MJEŠO

2:16.28

520

100m PRSNO

1:06.25

591

200m PRSNO

2:23.92

581

20

Luka Domović

2004.

1683

400m SLOBO

4:30.44

538

100m SLOBO

56.36

576

200m SLOBO

2:03.04

569

21

Bruno Josipović

2005.

1672

200m MJEŠO

2:17.74

504

100m SLOBO

56.03

586

100m LEPTI

59.27

582

22

Josip Kovačević

2005.

1651

400m SLOBO

4:26.16

507

100m SLOBO

56.00

587

200m SLOBO

2:00.73

557

23

Ivica Patrun

2005.

1632

400m SLOBO

4:25.32

511

100m SLOBO

56.78

563

200m SLOBO

2:00.64

558

24

Fran Kmetić

2004.

1587

400m MJEŠO

4:54.29

507

100m LEĐNO

1:03.33

548

200m LEĐNO

2:18.06

532

25

Borna Paut

2005.

1563

200m MJEŠO

2:21.87

518

200m PRSNO

2:32.39

566

100m PRSNO

1:11.06

479

26

Otto Porcer

2004.

1561

400m SLOBO

4:28.91

491

100m LEĐNO

59.86

544

100m SLOBO

55.65

526

27

Toni Dragoja

2004.

1426

100m SLOBO

52.18

726

100m LEĐNO

58.37

700

28

David Latin

2005.

1402

200m MJEŠO

2:25.19

430

100m PRSNO

1:09.15

520

100m LEPTI

1:02.63

452

29

Paolo Čerba

2005.

1399

200m MJEŠO

2:25.95

423

100m LEPTI

59.76

520

100m LEĐNO

1:03.49

456

30

Petar Pavalić

2004.

1375

200m LEĐNO

2:04.95

718

100m LEĐNO

56.20

657

31

Antonio Zwicker

2005.

1306

100m SLOBO

53.63

669

200m SLOBO

1:58.50

637

32

Jere Hribar

2004.

1297

100m SLOBO

49.76

736

100m LEPTI

58.27

561

33

Mislav Boroša

2005.

1294

200m MJEŠO

2:32.94

368

100m PRSNO

1:11.89

495

200m PRSNO

2:38.96

431

34

Filip Janevski

2005.

1267

200m MJEŠO

2:34.14

404

200m SLOBO

2:09.62

450

100m LEPTI

1:04.56

413

35

Josip Papić Maslać

2004.

1266

100m LEĐNO

58.68

689

200m LEĐNO

2:14.39

577

36

Luka Vukelić

2004.

1257

100m LEĐNO

59.54

660

100m SLOBO

53.37

597

37

Petar Barić

2004.

1244

100m SLOBO

53.48

674

200m SLOBO

1:59.83

570

38

Noa Marić

2005.

1217

100m SLOBO

55.22

613

100m PRSNO

1:07.28

604

39

Domagoj Boroša

2005.

1216

400m SLOBO

4:47.63

401

100m SLOBO

1:02.58

421

200m SLOBO

2:19.02

394

40

Teo Janković

2004.

1173

200m MJEŠO

2:10.83

588

200m SLOBO

1:58.75

585

41

Patrik Erceg

2005.

1162

100m LEPTI

59.02

589

100m SLOBO

54.08

573

42

Karlo Dolenčić

2004.

1128

200m MJEŠO

2:15.61

528

200m SLOBO

1:57.78

600

43

Dominik Matijašević

2004.

1125

100m LEĐNO

1:02.09

582

100m SLOBO

55.06

543

44

Matej Brajko

2005.

1102

200m LEPTI

2:13.33

572

100m LEPTI

59.39

530

45

Mateo Stipić

2005.

1095

100m SLOBO

55.13

616

100m PRSNO

1:11.07

479

46

Rafael Utković

2005.

1087

100m SLOBO

56.72

565

200m SLOBO

2:06.64

522

Noa Bučko

2004.

1087

100m PRSNO

1:09.50

548

200m SLOBO

2:02.05

539

48

Sven Furdi

2005.

1062

100m SLOBO

57.08

555

200m SLOBO

2:07.88

507

49

Maksim Komadina

2004.

1058

100m SLOBO

55.83

593

100m LEĐNO

1:03.05

465

50

Toni Plodinec

2004.

986

400m SLOBO

4:29.97

541

200m SLOBO

2:10.10

445

51

David Gošić

2005.

849

200m PRSNO

2:45.10

445

100m PRSNO

1:15.21

404

52

Ivan Klanac

2004.

438

100m LEPTI

1:03.30

438

53

Ivano Tomić

2004.

308

100m LEPTI

1:11.19

308

 

Poredak ml. juniori

Pl.

Naziv

God

Bod

400m/800m/1500m slobodno

200m/400m mješovito

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

100m/200m slobodno, leđno, prsno, leptir

1

Roko Krpina

2006.

2636

1500m SLOB

15:50.22

710

400m MJEŠO

4:35.02

696

200m SLOBO

1:59.63

619

200m LEĐNO

2:11.83

611

2

Vito Polanšćak

2007.

2555

400m SLOBO

4:24.28

577

200m MJEŠO

2:14.75

605

100m LEĐNO

58.61

692

200m LEĐNO

2:07.17

681

3

Grga Brkljačić

2006.

2428

400m SLOBO

4:12.91

658

200m MJEŠO

2:14.97

602

200m SLOBO

1:57.52

653

200m LEPTI

2:14.99

515

4

Vito Radoš

2006.

2356

400m SLOBO

4:16.72

565

400m MJEŠO

4:45.57

622

200m PRSNO

2:29.37

601

100m PRSNO

1:07.11

568

5

Domagoj Dolenec

2007.

2300

1500m SLOB

16:40.88

608

200m MJEŠO

2:18.81

553

200m SLOBO

2:03.01

570

100m LEPTI

59.71

569

6

Ante Caktaš

2006.

2279

400m SLOBO

4:25.54

569

200m MJEŠO

2:15.08

601

200m SLOBO

1:55.05

644

100m LEĐNO

1:03.05

465

7

Filip Kukec

2006.

2273

400m SLOBO

4:24.52

575

400m MJEŠO

4:54.05

570

200m SLOBO

2:01.32

594

200m PRSNO

2:35.38

534

8

David Komljenović

2006.

2171

1500m SLOB

17:23.13

537

400m MJEŠO

4:50.17

593

200m SLOBO

2:04.87

545

200m LEPTI

2:19.83

496

9

Robert Zauner

2007.

2100

400m SLOBO

4:25.05

572

400m MJEŠO

5:13.67

419

100m SLOBO

57.02

556

200m SLOBO

2:04.20

553

10

Mihael Kolarek

2007.

2092

400m SLOBO

4:23.14

524

200m MJEŠO

2:22.58

511

200m SLOBO

2:05.64

535

200m LEPTI

2:17.52

522

11

Jakov Rimac

2006.

2081

400m SLOBO

4:31.47

532

200m MJEŠO

2:27.50

461

200m SLOBO

1:59.88

569

200m SLOBO

2:06.85

519

12

Roko Šego

2007.

2045

400m SLOBO

4:28.94

547

200m MJEŠO

2:24.40

492

100m SLOBO

58.96

503

200m SLOBO

2:08.25

503

13

Marko Greblički

2007.

2021

400m SLOBO

4:41.34

478

200m MJEŠO

2:19.96

540

100m SLOBO

58.15

524

100m LEĐNO

1:06.26

479

Filip Županović

2007.

2021

400m SLOBO

4:29.01

547

200m MJEŠO

2:27.29

463

100m SLOBO

58.50

515

200m SLOBO

2:08.81

496

15

Lovro Radoš

2007.

1963

1500m SLOB

17:10.85

556

400m MJEŠO

5:09.69

488

200m SLOBO

2:06.38

486

100m SLOBO

59.36

433

16

Šimun Srzić

2007.

1952

400m SLOBO

4:30.09

540

200m MJEŠO

2:27.03

466

200m SLOBO

2:06.65

483

100m SLOBO

58.05

463

17

Jan Pulić

2007.

1938

400m SLOBO

4:31.95

529

400m MJEŠO

5:07.67

497

200m SLOBO

2:09.88

484

100m SLOBO

59.62

428

18

Patrik Mlinac

2006.

1916

1500m SLOB

17:20.91

585

400m MJEŠO

5:20.02

442

200m SLOBO

2:03.09

526

100m LEPTI

1:07.34

363

19

Leon Gradiški

2007.

1888

400m SLOBO

4:35.08

512

200m MJEŠO

2:30.86

431

100m SLOBO

59.16

498

200m SLOBO

2:13.35

447

Toma Kožulj

2006.

1888

400m MJEŠO

4:39.11

595

200m PRSNO

2:23.32

681

100m PRSNO

1:05.47

612

21

Petar Čigir

2006.

1875

400m SLOBO

4:38.34

494

400m MJEŠO

5:00.59

476

200m LEĐNO

2:22.93

480

100m LEĐNO

1:04.97

425

22

Filip Gruica

2007.

1871

400m SLOBO

4:19.77

545

100m SLOBO

52.76

702

200m SLOBO

1:56.28

624

23

Jan Grižić

2007.

1819

1500m SLOB

18:02.15

481

200m MJEŠO

2:34.62

400

100m SLOBO

59.43

491

200m SLOBO

2:09.89

447

24

Franko Bačić

2007.

1818

400m SLOBO

4:34.45

462

400m MJEŠO

5:05.11

455

200m SLOBO

2:12.28

458

200m LEĐNO

2:18.55

443

25

Fran Miodrag

2006.

1745

200m MJEŠO

2:18.63

556

200m PRSNO

2:29.17

604

100m PRSNO

1:07.98

585

26

Dario Juričić

2006.

1712

400m SLOBO

4:28.12

496

100m SLOBO

52.00

645

100m LEPTI

59.66

571

27

Vito Biličić

2007.

1705

400m MJEŠO

4:50.64

590

100m LEPTI

59.69

570

200m LEPTI

2:15.48

545

28

David Vizjak

2006.

1642

400m SLOBO

4:44.00

417

200m MJEŠO

2:31.77

376

100m SLOBO

1:00.78

459

100m LEĐNO

1:10.96

390

29

Jan Špehar

2007.

1628

400m SLOBO

4:59.94

394

200m MJEŠO

2:34.88

398

100m SLOBO

1:02.35

425

200m PRSNO

2:41.49

411

Pavao Margetić

2006.

1628

400m SLOBO

4:28.32

551

200m SLOBO

2:03.91

557

100m LEĐNO

1:04.44

520

31

Josip Bepo Srzić

2007.

1624

200m MJEŠO

2:21.93

518

200m PRSNO

2:32.21

568

100m PRSNO

1:08.34

538

32

Roko Krelja

2006.

1622

400m SLOBO

4:28.09

553

200m SLOBO

2:03.67

561

100m SLOBO

56.31

508

33

Sven Žerjav

2006.

1620

200m MJEŠO

2:20.44

534

200m PRSNO

2:30.58

587

100m PRSNO

1:10.10

499

34

Narcis Malagić

2006.

1604

400m SLOBO

4:49.71

393

200m MJEŠO

2:32.67

416

200m PRSNO

2:48.87

416

100m PRSNO

1:16.83

379

35

Leon Novak

2007.

1598

200m MJEŠO

2:20.33

536

200m SLOBO

2:00.67

558

100m SLOBO

56.45

504

36

Ivan Petričević

2006.

1597

400m SLOBO

4:30.14

540

200m MJEŠO

2:23.97

441

200m SLOBO

1:56.78

616

37

Filip Brcković

2007.

1587

400m SLOBO

4:54.25

375

400m MJEŠO

5:28.41

409

200m LEĐNO

2:30.58

410

200m LEPTI

2:31.13

393

38

Jakov Odak

2006.

1562

1500m SLOB

18:18.65

459

200m MJEŠO

2:40.54

318

100m SLOBO

1:04.03

393

200m SLOBO

2:15.68

392

39

Roko Roguljić

2006.

1551

200m MJEŠO

2:17.78

503

200m SLOBO

2:04.31

552

200m LEĐNO

2:21.31

496

40

Jura Domanovac

2007.

1549

400m MJEŠO

5:08.13

495

200m SLOBO

2:06.05

529

200m PRSNO

2:36.26

525

41

Roko Zvone

2006.

1543

200m MJEŠO

2:29.01

398

100m LEĐNO

1:02.30

576

200m LEĐNO

2:15.04

569

42

Filip Trbić

2007.

1502

400m SLOBO

4:27.89

497

200m LEPTI

2:18.36

512

100m LEPTI

1:02.64

493

43

Jakša Bepo Veličković

2006.

1479

400m SLOBO

4:35.12

511

100m SLOBO

59.33

494

200m LEĐNO

2:23.46

474

44

Matija Mihaljević

2006.

1435

400m SLOBO

4:36.77

502

100m SLOBO

59.28

495

200m SLOBO

2:10.75

438

45

Toni Vrdoljak

2006.

1363

200m PRSNO

2:22.88

687

100m PRSNO

1:03.35

676

46

Vlaho Nenadić

2006.

1356

200m SLOBO

1:53.70

721

100m LEĐNO

1:00.31

635

47

Nikola Pean

2006.

1316

400m SLOBO

4:47.15

403

100m SLOBO

1:00.78

459

200m SLOBO

2:12.71

454

48

Bruno Gabrić

2007.

1292

1500m SLOB

17:55.64

490

200m SLOBO

2:10.69

439

100m LEPTI

1:07.38

363

49

Andro Antonić

2007.

1267

400m MJEŠO

5:23.67

427

100m PRSNO

1:15.25

431

100m LEPTI

1:04.74

409

50

Maro Miknić

2006.

1255

100m LEPTI

56.84

660

200m LEPTI

2:11.64

595

51

Jakov Zadro

2007.

1249

200m MJEŠO

2:32.49

417

100m SLOBO

1:02.12

430

200m SLOBO

2:14.62

402

52

Hrvoje Tica

2007.

1209

200m MJEŠO

2:38.55

371

200m PRSNO

2:44.30

452

200m SLOBO

2:16.39

386

53

Dino Crnković

2006.

1170

100m SLOBO

55.62

599

100m LEPTI

59.66

571

54

Niki Horvat

2007.

1103

200m MJEŠO

2:35.45

350

200m PRSNO

2:52.18

393

100m PRSNO

1:18.17

360

55

Toni Crnković

2006.

1101

100m LEĐNO

1:01.88

588

200m LEĐNO

2:19.77

513

56

Enio Horvat

2007.

1055

200m MJEŠO

2:50.13

267

100m SLOBO

1:03.58

401

200m SLOBO

2:19.95

387

57

Rafaell Lopatko

2007.

1011

200m MJEŠO

2:47.99

277

200m LEĐNO

2:30.88

408

200m SLOBO

2:28.20

326

58

Adrian Šaponja

2006.

1005

100m SLOBO

57.40

545

100m LEPTI

1:04.11

460

59

Bono Iličić

2006.

989

100m SLOBO

58.25

522

200m SLOBO

2:08.07

467

60

Vid Šimić

2006.

974

100m SLOBO

59.01

502

100m LEĐNO

1:06.59

472

61

Lovre Dellavia

2007.

926

100m PRSNO

1:11.14

477

200m PRSNO

2:44.64

449

62

Niko Glavina

2006.

858

100m SLOBO

1:02.12

430

200m PRSNO

2:47.23

428

63

David Radeka

2006.

845

100m SLOBO

59.76

425

200m SLOBO

2:12.62

420

64

Matej Vukičević

2007.

822

200m SLOBO

2:12.16

425

100m LEPTI

1:07.34

397

Tijan Živolić

2006.

822

100m LEĐNO

1:08.91

425

200m LEĐNO

2:32.20

397

66

Bartul Mateljan

2007.

705

100m SLOBO

1:03.38

405

100m LEĐNO

1:17.44

300

67

Josip Leovac

2007.

0