4. Konvencija HPS-a - materijali

Predavanja u pdf formatu za preuzimanje.

Objavljeno: 21. rujna 2021.

Natječaj za priređivače državnih prvenstava 2021/2022

Rok za prijave je 27. rujna 2021.

Objavljeno: 20. rujna 2021.

Sukladno usvojenom Planu aktivnosti HPS-a za sezonu 2021./2022. Hrvatski plivački savez raspisuje Natječaj za priređivače državnih prvenstava, regionalnih prvenstava Hrvatske, GP natjecanja i kadetskih GP natjecanja.

4. Konvencija HPS-a

4. Konvencija HPS-a će se održati u Termama Tuhelj, 18. i 19. rujna 2021.

Objavljeno: 9. rujna 2021.
Slika članka

Hrvatski plivački savez organizira 4. Konvenciju koja će održati u Termama Tuhelj, 18.- 19. rujna 2021.
Cilj Konvencije je podizanje kvalitete u radu svih sudionika uključenih u programe HPS-a.

Odlukom Izvršnog odbora Hrvatski plivački savez će snositi trošak za jednog trenera po klubu (1 puni pansion).

Klubovi će izvršiti uplatu hotelu, a naknadno zatražiti refundaciju od HPS-a. Rezervacija smještaja u izravnoj komunikaciji s hotelom putem linka.

Veteransko prvenstvo Hrvatske 2021.

PK Medveščak je priređivač Veteranskog prvenstva Hrvatske.

Objavljeno: 31. kolovoza 2021.
Slika članka

PK Medveščak je priređivač Veteranskog prvenstva Hrvatske.
Natjecanje se održava 4. (18:00h) i 5. (10:00h) rujna 2021. na Šalati.

Domagoj Zajec vršitelj dužnosti izbornika i direktora reprezentacije

Zajec će voditi reprezentaciju u prijelaznom razdoblju do imenovanja izbornika i direktora reprezentacije u punom mandatu.

Objavljeno: 13. kolovoza 2021.
Slika članka

Domagoj Zajec, trener zagrebačkog Plivačkog kluba Medveščak i Nikole Miljenića, hrvatskog reprezentativca koji je nastupio na Olimpijskim igrama u Tokiju, imenovan je za vršitelja dužnosti izbornika i direktora hrvatske plivačke reprezentacije odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog plivačkog saveza.