Vijesti

Rezultati ankete na temu "skinova" za mlađe kategorije

Objavljeno: 12. travnja 2024.

Rezultati ankete na temu: Odluka o zabrani nošenja“ skinova” za mlađe dobne kategorije.

Stav trenera prema nošenju natjecateljskih HI-TECH kostima ("skinova") među plivačima mlađih dobnih kategorija (kadeti i mlađi) nalazi se u dokumentu.

Festival plivanja

U Zagrebu na Sveticama 13. i 14. travnja 2024.

Objavljeno: 8. travnja 2024.

PLIVAČKI KLUB “DUBRAVA“ organizira i priređuje te Vas poziva na 19. tradicionalno natjecanje „FESTIVAL PLIVANJA 2024“ na Bazenskom kompleksu SVETICE, Divka Budaka 21, 10000 Zagreb,  u subotu 13. i nedjelju 14. travnja 2024.

SATNICA:

1. DIO – subota, 13.04.2024. u 14:30 sati

2. DIO – nedjelja, 14.04.2024. u 9:30 sati

Zagrijavanje je 1 sat prije početka svakog dijela, 13:30 (subota), 8:30 (nedjelja)

 

KATEGORIJE:

PLIVAČICE: 2010. (A), 2011. (B), 2012. (C) i 2013. (D) godište

PLIVAČI: 2010. (A), 2011. (B), 2012. (C) i 2013. (D) godište

Zlatna vučedolska golubica

U Vukovaru u subotu 06. travnja 2024.

Objavljeno: 4. travnja 2024.

Poštovani sportski prijatelji, sa zadovoljstvom Vas pozivamo na plivački miting “Zlatna Vučedolska golubica“- Vukovar

VRIJEME NATJECANJA : 06.04.2024.(subota)

ORGANIZATOR: Plivački klub Vukovar

MJESTO ODRŽAVANJA NATJECANJA:

Plivalište Vukovar (Trg Dražena Petrovića 2,32000 Vukovar), zatvoreni bazen 50m

 

SATNICA:

1.dio - početak rasplivavanja 10:00

Početak natjecanja 11:00

2.dio - početak rasplivavanja u 15:00

Početak natjecanja 15.45h

 

*PROGRAM NATJECANJA*

1.DIO                                              

Početak natjecanja: 11h 

200m Delfin M/Ž A,B                       

100m Delfin M/Ž A,B,C                   

200m Leđno M/Ž A,B                       

100m Leđno M/Ž A,B,C                    

200m Mješovito M/Ž A,B,C               

4X 100m Mješovito M/Ž A,B,C          

2.DIO

Početak natjecanja: 15.45h

400m Slobodno M/Ž A,B,C

100m Prsno M/Ž A,B,C

200m Prsno M/Ž A,B

100m Slobodno M/Ž A,B,C

200m Slobodno M/Ž A,B

4x100m Slobodno M/Ž A,B,C

 

Multination Swimming meet 2024

Youth u Skopju (MKD) i juniori u Grazu (AUT).

Objavljeno: 29. ožujka 2024.
Slika članka
0

Vikend nakon Uskrsa, 6. i 7. travnja 2024. očekuje nas okupljanje youth i juniorske reprezentacije u Skopju, odnosno Grazu, na već tradicionalnom natjecanju Multination swimming meet. Na linku ispod može se pratiti prijenos natjecanja.

 

Skopje:

PLIVAČICE

PLIVAČI

1

Ana Bobanovć

PK Primorje

1

Moreno Prodan

PK Primorje

2

Lana Vićan

PK Dubrava

2

Jakov Wozdecky

PK Maksimir

3

Marta Isaković

PK Dubrava

3

Noa Križ

HAPK Mladost

4

Lara Luetić

HAPK Mladost

4

Jan Ondrašek

PK Dubrava

5

Eliza Spajić

PK Primorje

5

Viktor Bačić

PK Jadran

6

Hana Knežević

PK Kantrida

6

Karlo Ivanović

ZPK

7

Zora Fabijanac

ZPK

7

Pjero Urlić

PK Medveščak

8

Laura Milina

KPK Korčula

8

Renzo Drušković

KPK Korčula

9

Andrea Pezelj

PK Primorje

9

Borna Lesić

PK Peraja

10

Antea Galić

Pk Grdelin

10

Lovro Martinec

ZPK

11

Lena Prodanović

PK Dubrava

11

/

 

 

Graz:

PLIVAČICE

PLIVAČI

1

Hana Ivanković

PK Barok

1

Grga Brkljačić

HAPK Mladost

2

Jana Pavalić`

PK Olimp

2

Vlaho Nenadić

PK Jug

3

Petra Mance

PK Nevera

3

Vito Polanšćak

HAPK Mladost

4

Marija LucijaKozina

PK Grdelin

4

Maro Miknić

PK Nevera

5

Eva Resnik

PK Dubrava

5

Roko Krpina

PK Medveščak

6

Mia Hren

HAPK Mladost

6

Vito Radoš

HAPK Mladost

7

Petra Ćosić

PK Grdelin

7

Marul Boko

PKJadran

8

Matea Iveković

ZPK

8

Fran Miodrag

PK Dubrava

9

Ana Franić

KPK Korčula

9

Luka Čarapović

PK Vukovar

10

Lucija Kućan

PK Mornar

10

Ivan Petričević

PK Jadran

11

Sara Marković

PK Medveščak

11

Ivor Gaće

PK Osijek

12

Mia Žerebni

PK Dubrava

12

Toni Crnković

PK Delfin

ČETVEROMEČ – izvještaj s natjecanja

Održano u Beogradu 23. i 24. 0žujka 2024.

Objavljeno: 29. ožujka 2024.
Slika članka

Prošlog vikenda, 23. i 24. ožujka,  Hrvatska plivačka reprezentacija se okupila i nastupila u Beogradu na poznatom Susretu reprezentacija Srbija-Hrvatska- Slovenija_Bosna i Hercegovina 2024, popularno zvanom Četveromeč.

Hrvatska reprezentacija nastupila je s 28 plivačica i 26 plivača te u svim kategorijama osvojila 1.mjesto.

PLIVAČICE

PLIVAČI

1

Jana Pavalić

PK Olimp

1

Marul Boko

PK Jadran

2

Emma Horvat

PK Olimp

2

Ivan Petričević

PK Jadran

3

Mia Hren

HAPK Mladost

3

Roko Jerčić

PK Jadran

4

Lana Dumančić

HAPK Mladost

4

Viktor Bačić

PK Jadran

5

Jana Bumber

HAPK Mladost

5

Ante Caktaš

PK Jadran

6

Maša Miljanić

HAPK Mladost

6

Vlaho Nenadić

PK Jug

7

Lara Luetić

HAPK Mladost

7

Maro Miknić

PK Nevera

8

Hana Ivanković

PK Barok

8

Mate Grgurić

PK Nevera

9

Mischele Mari Gajski

PK Kantrida

9

Fran Miodrag

PK Dubrava

10

Hana Knežević

PK Kantrida

10

Jan Ondrašek

PK Dubrava

11

Petra Ćosić

PK Grdelin

11

Vito Radoš

HAPK Mladost

12

Marija Lucija Kozina

PK Grdelin

12

Vito Polanšćak

HAPK Mladost

13

Dora Dukić

PK Delfin

13

Roko Šego

HAPK Mladost

14

Lucija Kućan

PK Mornar

14

Grga Brkljačić

HAPK Mladost

15

Lucija Grgurić

PK Nevera

15

Noa Križ

HAPK Mladost

16

Petra Mance

PK Nevera

16

Roko Krpina

PK Medveščak

17

Rita Herceg

PK Zadar

17

Matteo Deswarte

PK Medveščak

18

Ana Franić

KPK

18

Luka Čarapović

PK Vukovar

19

Laura Milina

KPK

19

Mate Molnar

PK Jadera

20

Matea Iveković

ZPK

20

Ivor Gaće

PK Osijek

21

Ana Bobanović

PK Primorje

21

Nikša Martinović

ZPK

22

Eliza Spajić

PK Primorje

22

Karlo Ivanović

ZPK

23

Lana Vićan

PK Dubrava

23

Jakov Wozdecky

PK Maksimir

24

Eva Resnik

PK Dubrava

24

Milan Čubra

PK Kantrida

25

Mia Žerebni

PK Dubrava

25

Mario Beliga

ČPK

26

Sara Marković

PK Medvešćak

26

Marko Polešćuk

VPK

27

Tia Batinić

PK Medvešćak

28

Lara Šurković

PK Jug

 

Djevojčice 15 i 16.godina – 1.mjesto

Dečki 15 i 16.godina – 1.mjesto

Ukupno 15 i 16.godina – 1.mjesto

Djevojčice 17 i 18.godina – 1.mjesto

Dečki 17 i 18.godina – 1.mjesto

Ukupno 17 i 18.godina – 1.mjesto

UKUPNI POBJEDNICI – Hrvatska plivačka reprezentacija

 

Zahvaljujemo se i čestitamo svim sudionicima na ovom velikom uspjehu.

 

Poveznica na rezultate:

https://live.swimrankings.net/41952/

Poveznica na fotografije CRO SWIM by WOZDECKY: https://www.flickr.com/photos/157269291@N04/albums/72177720315627992/

 Poveznica na snimke utrka:

https://youtube.com/live/Xh-XBvUHCHY?feature=share

https://youtube.com/live/yJ3Iaxd4Ak8?feature=share

https://youtube.com/live/xe7mbfqkIg8?feature=share